"Tell me and I forget,

Oferta Edukacyjna

Oferta Specjalna

Klub Przedszkolaka

Akademia Rozwoju Talentów ,,ART.”

Będę Przedszkolakiem- Karnety

Posiłki

Nasza kuchnia z bogatym zapleczem serwuje domowe posiłki, przestrzegając różnych diet dostosowanych do potrzeb dzieci . W naszym przedszkolu oferujemy 5 posiłków (śniadanie I, śniadanie II, zupkę, II danie, podwieczorek) ,przygotowywanych z najwyższej jakości produktów.
Przedszkole czynne jest w godz.7.00-17.00
Budynek przedszkola monitorowany ,wejście na kartę

W 2006roku przedszkole ,,Akademia Przedszkolaka” zostało wpisane do rejestru laureatów za ,,Realizację modelowej oferty opieki nad dziećmi i wszechstronnej edukacji przedszkolnej i otrzymała ,,Tytuł HIT’’2006 w Konkursie Gospodarczo-Samorządowym , organizowanym przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu

"Przedszkole jest placówką oświatową, która wszystkie, swoje działania podporządkowuje dziecku. Istnieje po to, aby wspomagać rodzinę w wychowaniu dziecka, a więc w kształtowaniu jego osobowości, czyli czegoś co jest nieuchwytne, niewymierne i realizuje się wyłącznie w relacjach osobowych."